Mikroregion Jizerské podhůří. Spojení tří obcí Mníšek, Krásná studánka a Oldřichov v Hájích v okrese Liberec. Inzerce, služby, ubytování, sport a zábava.

Jizerské podhůří

  Služby   Sport   Kultura   Turistika   Fotogalerie   Kontakt  (12.09.2016)Výběrové řízení - zubní lékařství v MníškuZobrazení v aktuálním okně

Výběrové řízení - zubní lékařství v Mníšku
Krajský úřad Libereckého kraje vyhlásil dne 2. září 2016 na návrh Obecního úřadu Mníšek, Oldřichovská 185, Mníšek, 463 31 Chrastava, podle § 47 odst. 1 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění, ve znění pozdějších předpisů a v souladu s ostatními platnými právními předpisy výběrové řízení na uzavření smlouvy se zdravotní pojišťovnou o poskytování a úhradě hrazených služeb na ambulantní zdravotní péči v oboruzubní lékařství pro území Mníšek

Přihlášky do výběrového řízení nutno podat do 18. října 2016. Výběrové řízení je vyvěšeno na úřední desce Krajského úřadu Libereckého kraje, na úřední desce Obecního úřadu Mníšek.

Lhůta pro zahájení poskytování hrazených služeb: listopad 2016

Uchazeč, dle § 50 odst. 1 zákona č. 48/1997 Sb., o veřejném zdravotním pojištění ve znění pozdějších předpisů, je povinen prokázat, že je oprávněn poskytovat hrazené služby nebo, že je schopen splnit předpoklady pro poskytování hrazených služeb ve výše uvedeném termínu a v příslušném oboru zdravotní péče, který je předmětem výběrového řízení Místo pro podání přihlášek:

Krajský úřad Libereckého kraje, odbor zdravotnictví, U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2

Podmínky:
Přihlášku včetně požadovaných příloh je nutno podat na formuláři odboru zdravotnictví Krajského úřadu Libereckého kraje.
PhDr. Alena Riegerová

vedoucí odboru zdravotnictví - krajský zdravotní rada
Zveřejněno dne: 2. září 2016


Tisk článku
Tisk článku
x