Mikroregion Jizerské podhůří. Spojení tří obcí Mníšek, Krásná studánka a Oldřichov v Hájích v okrese Liberec. Inzerce, služby, ubytování, sport a zábava.

Jizerské podhůří

  Služby   Sport   Kultura   Turistika   Fotogalerie   Kontakt  (19.04.2010)16. dubna 2010 - GozdnicaZobrazení v aktuálním okně

Starostové obcí Mikroregionu Jizerské podhůří uctili památku tragicky zesnulého prezidenta Polské republiky a desítek dalších osobností u partnerů v městě Gozdnica.
Vážený pane starosto,

dovolte mi, abych jménem svým, jménem kolegů starostů i jménem všech obyvatel Mikroregionu Jizerské podhůří, vyjádřil Vám a vašim prostřednictvím i všem polským občanům hlubokou soustrast.  Žádná slova nemohou vyjádřit zármutek, který s Vámi v souvislosti se smrtí prezidenta Polské republiky Lecha Kaczińského a desítek dalších představitelů země, cítíme. Je to těžká tragédie pro polský národ, kterou s Vámi plně sdílíme.

Jaromír Tichý
Předseda Mikroregionu Jizerské podhůří


Szanowny Panie Burmistrzu,

pragnę w imieniu swoim, w imieniu swoich kolegów burmistrzów i w imieniu wszystkich obywateli Mikroregionu Jizerské podhůří , wyrazić Panu a za Pańskim pośrednictwem również wszystkim polskim obywatelom głębokie wyrazy współczucia. Żadne słowa nie mogą wyrazić żalu, który odczuwamy razem z Wami w związku ze śmiercią Prezydenta Rzeczpospolitej Polski Lecha Kaczyńskiego i dziesiątek dalszych przedstawicieli państwa. Jest to ciężka tragedia dla narodu polskiego, szczerze Wam współczujemy.  

Jaromír Tichý
Przewodniczący Mikroregionu Jizerské podhůří
Tisk článku
Tisk článku