Sport

Jizerské podhůří   Služby  

Sport

  Kultura   Turistika   Fotogalerie   Kontakt  (13.09.2013)Zájmové aktivity v obci Oldřichov v HájíchZobrazení v aktuálním okně

Každý čtvrtek hrajeme volejbal
Výprava Klubíku na Skalní hrad

Každý čtvrtek hrajeme volejbal
Milí přátelé, přijďte si zahrát volejbal! Hrajeme každý čtvrtek od 18 hodin u obecního úřadu v Oldřichově v Hájích na hřišti.
První setkání proběhlo úspěšně 4.7, po krátké přepršce se vyčasilo a krásně jsme si zahráli, 11.7 bohužel lilo jako z konve, takže jsme jenom poseděli, ale těšíme se na příště a těšíme se také, že posílíte naše řady. Textilní lajny už dorazily, takže si přijďte zahrát volejbal!
pořádá Živo v Hájích o.s

Výprava Klubíku na Skalní hrad
Milí přátelé a příznivci Klubíku,
v úterý 16. července 2013 podnikneme dobrodružnou výpravu na Skalní hrad. Sejdeme se v 10 hodin u obecního úřadu v Oldřichově v Hájích. S sebou: pláštěnku, dobré boty, jídlo na celý den (to není legrace - půjdeme neuvěřitelnou rychlostí cca 1km/hod), pití, kamarády, sourozence, rodiče, prarodiče...Větší [[část]] trasy se dá projít s kočárkem.
Cestou budeme plnit úkoly a odměnou nám bude kromě dobrodružství samého také poklad.
Těšíme se na Vás! Jířa, Pavla, Ája
pořádá Živo v Hájích o.s


Jistě jste již o našem Klubíku slyšeli: jsme [[skupina]] rodičů s malými dětmi, nejmenším dětem je zhruba rok, nejvíc je batolat do tří let a scházíme se jednou měsíčně [[obvykle]] na obecním úřadě v Oldřichově v Hájích v přízemí, kde nám pan starosta připravil místnost. [[Většinou]] jsme s dětmi nejprve venku, kde hrajeme hry, házíme míčkem na plechovky, jdeme krmit zvířátka, hrajeme stopovanou [[nebo]] schovávanou, koulujeme se... [[potom]] se přesuneme dovnitř, kde se nasvačíme, poskládáme různé skládanky, modelujeme z modelíny, malujeme kamínky, trička, zahrajeme si divadýlko. Program je přizpůsoben i těm nejmenším, naše výpravy se dají zvládnout i s kočárkem a hry jsou opravdu pro všechny. Proto neváhejte, zpestřete si mateřskou dovolenou tím, že se přidáte k nám. Těšíme se na Vás.
Klubík je pod záštitou občanského sdružení Živo v Hájích.


Tisk článku
Tisk článku
x